Nekārtība mēdz būs katrā mājā un tas nenozīmē, ka ļaudis, kuri tajā dzīvo, ir sliņķi. Vienkārši reizēm tas ir īslaicīgs stāvoklis, bet reizēm nekārtība kļūst par ieradumu, no kura ir grūti atbrīvoties. Tad ir vērts celts trauksmi, jo māja, kurā vienmēr ir nekārtība, piesaistīs bēdas un problēmas. Turklāt par šo tēmu vienādās domās ir gan Fen Šuj, gan bioenerģētikas speciālisti un psihologi.
NEKĀRTĪBA PRIEKŠNAMĀ
Jāsāk ar priekšnamu. Saskaņā ar Fen Šuj tā ir centrālā mājas maģistrāle. Nav grūti iedomāties, ka šķēršļi šajā posmā ir dažādas vecas un nevajadzīgas lietas, vecs apģērbs un apavi, salauzti velosipēdi un bērnu ratiņi, kā arī citas nevajadzīgas un nelietojamas lietas. Tas veicina patstāvīgus strīdus mājās un mūžīgu naudas trūkumu, bet tās iemītnieki visiem spēkiem cenšas no šādas mājas aizbēgt. Tāpēc ir vērts iztīrīt pieliekamos, izmest nevajadzīgās vecās un salauztās lietas, aizvākt ne-sezonas apģērbus un apavus – respektīvi, atbrīvot ceļu laimei, lai mājās atkal iestātos harmonija.
NEKĀRTĪBA VANNAS ISTABĀ
Ne velti saka – vannas istaba ir mājas saimnieces seja. Un, ja šī telpa ir netīra, uz sienām ziepju nosēdumi, visur izmētātas kosmētikas produktu burciņas un dvieļi ir netīri – tas norāda uz saimnieces nepilnvērtības kompleksiem. Sievietei ar normālu pašvērtējumu, kura ir apmierināta ar savu dzīvi, vannas istaba vienmēr spīdēs. Un tieši šajā telpā taču sākas mūsu diena, tāpēc – kāda atmosfēra ir mūsu vannas istaba, tā arī paies mūsu diena.
TUALETE
Mūsu dvēseles un apziņas „pieliekamais”, kurā mēs neapzināti ievietojam visu to, ko gribam aizmirst. Un, jo vairāk atkritumu mūsu „pārdomu stūrīti”, jo vairāk mūsu skapī apslēpto skeletu. Vai jums to vajag? Nekrājiet sevi aizvainojumu un problēmas, labāk noskalojiet to visu podā!
NEKĀRTĪBA VIRTUVĒ
Virtuve ir pārpilnības, enerģijas un labklājības avots – tā ir mājas sirds. Jo mūsu stāvoklis ir atkarīgs ne tikai no tā, ko mēs ēdam, bet arī no tā cilvēka noskaņojuma, kas ēdienu ir pagatavojis. Ja virtuvē ir liela nekārtība, tukšas taras un skapīti pats velns sev galu var atrast, tad nebrīnieties, ka nevarat tikt galā ar lieko svaru. Attīriet telpu un jūsu dzīvē ieplūdīs labklājības enerģija, kā finanšu, tā arī personīgajā dzīvē. Ēdiens ir jāgatavo tīrā un mājīgā vidē, siltumā un gaismā, tad arī tas nesīs labumu jums.
VIESISTABA
Šī istaba ir mājas seja, tajā uzņem viesus. Tieši šī telpa atbild par saikni ar visu apkārtējo pasauli. Tas ir rādītājs tam, kā jūsu dzīvi redz draugi un tuvākie. Nekārtība viesistabā novedīs pie strīdiem, nesaprašanos starp jums un draugiem, radiniekiem… un galu galā, novedīs pie vientulības un sajūtas, ka esat lieks un nevienam nevajadzīgs. Viesistabai ir jāpievelk uz jūsu māju labi cilvēki, bet kopā ar viņiem – laime. Tāpēc nevajag to pārbāzt ar mantām, jo tas var veicināt saspringtas attiecības. Jo vairāk gaismas, jo labāk!
GUĻAMISTABA
Šī ir visintīmākā telpa jūsu mājās. Nekārtība tajā var novest pie bezmiega, strīdiem ar mīļoto cilvēku, problēmām intīmajā sfērā. Speciālisti iesaka aizvākt no guļamistabas visu, kam nav tieša sakara ar miegu un seksu. Pat tik pierastais TV un dators šeit ir nevietā. Guļamistabai ir jāvedina jūsu domas uz mieru un mīlestību. Kā redzat, no malas tāds „nevainīgs” bardaciņš var pārvērsties kārtīgās nepatikšanās. Un, ja tās jau ir lielas, tad steidzīgi atbrīvojiet māju no nevajadzīgiem krāmiem. Bez žēlastības atbrīvojieties no lietām, kas jau ilgi stāv neizmantotas.
Atbrīvojot telpu, mēs ļaujam tajā ienākt labklājības un pārticības enerģijai, un tas ir daudz svarīgāk, kā tējkanna, kura jau 5 gadus gaida, kad to aiznesīs uz remontu, vai ne?
Foto:freegreatpictures.com
Avots: econet
Tulkojums: Slowlife